Hakkımızda

Biz
Kimiz

Biz Kimiz

BELSOFT, bilişim ve iletişim teknolojileri alanında müşterilerine katma değerli yüksek teknolojili çözümleri sunmaktadır.

Ulusal pazarlarda yerel yönetimlere, güncel teknolojileri Ar-Ge yaklaşımıyla katma değer odaklı sunmaktadır. Daha modern yerel yönetimler için nitelikli ve inovatif çözümler üretmekte, yeni nesil çözümlerini ulusal teknolojik dönüşümüne katkı sağlamak için geliştirmektedir. Geliştirdiği çözümlerini, orta ve uzun vade de dünya pazarlarında rekabet edebilen ürünlere dönüştürmeyi hedeflemektedir.

Belediye yönetim bilgi sistemleri ile Akıllı Kent olma yolundaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

0

BELSOFT Belediye Otomasyonu

0

Mavi Kart Atık Takip Otomasyon Sistemi

0

BELPARK Parkomat Otomasyonu

Sizden Gelenler

İlk görüşmemizden itibaren işe yaklaşımları ve bize sundukları çözümler son derece etkileyici oldu. Bizim ihtiyacımız olanı, kurumsal yapısı temelinde son derece isabetli olarak analiz ettiler ve tüm seçenekleri ortaya koydular.
Belsoft Bilişim - Referanslar - Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresiKahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi
Belki çok tesadüfi oldu Belsoft Bilişim‘le tanışmamız ama bu kadar doğru bi karar verip de Belsoft Bilişim‘le çalıştığımız için çok şanslıyız. Bugüne kadarki desteğiniz ve hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz.
Belsoft Bilişim - Referanslar - Ağrı BelediyesiAğrı Belediyesi
Verdikleri hizmet taahhüt ettiklerinin çok çok üstünde. Müşterilerine gösterdikleri hassasiyet olağanüstü. Sorunlara karşı hızlı ve doğru çözümleri için söylenecek birşey yok zaten…
Belsoft Bilişim - Referanslar - Araban BelediyesiAraban Belediyesi
Belediye işlemlerimiz sırasında Belsoft Bilişim’den aldığımız hizmet, işlerimizi gerçekten de çok kolaylaştırdı. İstediğimiz her şeyi yerine getirmekteki güler yüzlü, süratli, doğru ve titiz çalışmaları, bize, bu iş işte böyle yapılmalı dedirtti.
Belsoft Bilişim - Referanslar - Nizip BelediyesiNizip Belediyesi